מאמרים

הצד הפיננסי של העסק שלך

בשנה האחרונה הגעתם למסקנה שמאסתם בעבודה כשכירים והגיעה שעתכם לפרוץ, לפיכך החלטתם להגשים את חלום חייכם ולפתוח עסק עצמאי. אין ספק שמדובר בצעד משמעותי וחשוב. העסק הוא סלון יופי המציע טיפולי הסרת שיער, פדיקור ומניקור, איפור כלות ועוד. העסק ממוקם במבנה גדול ורחב שירוהט ויעוצב על פי המילה האחרונה. נצא מנקודת הנחה שאתם מוכשרים מאד וביכולתכם לנהל את העסק כראוי מבחינת הזמנות, תורים, שירות וכדומה האם זה אומר שההתנהלות הפיננסית שלכם גם היא בידיים טובות?


עסקים רבים קמים ונופלים בסופו של דבר על יכולת הבעלים שלהם לנהל היטב ובצורה מאוזנת את הצד הפיננסי של העסק. התנהלות פיננסית משמעותה בניית תקציב והיצמדות אליו, ניהול נכון של הזמנות יוצאות ונכנסות, תזרים מזומנים מוקפד, תשלומי שכר ותשלומים לספקים בהרשאה פיננסית נכונה ועוד כהנא וכהנא נדבכים הנוגעים להתנהלות הכספית. אם אתם חוששים לצד הזה של העסק שלכם ואם אין לכם את הרקע הנכון אתם זקוקים לליווי צמוד.


הקלת ראש בנושא הזה עלולה להוביל אתכם למקומות בלתי רצויים, התייעצו מראש עם מנהלי חשבונות שיתוו עבורכם את הדרך הנכונה ביותר לניהול הצד הפיננסי של העסק שלכם. מנהלי חשבונות ידעו לומר לכם מהו טווח ההוצאות המורשות שלכם ומה צריכות להיות ההכנסות שלכם על מנת להישאר ברווח שמצדיק את הפעלת העסק.


החכמה אינה רק לשמור על איזון אלא להיות ברווח תמידי.

המשך מאמר